Teknoloji

Hitman geliştiricisi IO Interactive, çevrimiçi rol yapma oyunu geliştiriyor

 
Hitman serisinin geliştiricisi IO Interactive, yeni bir IP ile çevrimiçi bir fantezi rol yapma oyunu geliştirdiğini duyurdu. Stüdyo şu anda bu projede çalışmak üzere kıdemli bir savaş aksiyon tasarımcısı, kıdemli oyun animatörü, kıdemli oyun yapımcısı, baş oyun animatörü ve kıdemli proje yöneticisi dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda işe alıyor.
 
IO Interactive, oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
Hitman serisi ile yakından tanıdığımız ve aşina olduğumuz IO Interactive yeni bir nesle giriş yapmaya hazırlanıyor. Shooter oyunlarıyla ön plana çıkan stüdyo, şu sıralar rol yapma türüne geçiş yapıyor. Ekip, yeni oyun hakkında şunları söylüyor: “Orijinal Hitman oyun planından bu yana on yıl geçti. Bu süreçte sizlere birçok seri oyun, çeşitli modlar ve daha fazlasını sunduk. Hitman dünyasını daha da genişletmeye çalıştık. Şimdi sizlerle yeni bir maceraya atıldığımızı paylaşmak istiyoruz.
 
Bu yeni fantastik rol yapma oyunu ile size yeni bir dünya ve macera sunmaya hazırlanıyoruz. Daha önce yaptığımız hiçbir şeye benzemeyen, IO Interactive olacak bir yolculuğa çıkıyoruz. Masamızın etrafında size sunacak çok şeyimiz var. Umarım bu yeni gezi bize en iyisini sunar.”
 
Yeni IP ile ilgili çeşitli görseller yayınlandı. Bu görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

kulp-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu